Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła – 4 sierpnia 2024 r.

We wtorek Święto Przemienienia Pańskiego.

W czwartek wspomnienie św. Dominika.

W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.

W sobotę obchodzić będziemy uroczystość odpustową ku czci św. Wawrzyńca. Msze Święte o godz. 7.30, 9.00, 11.00 (Suma Odpustowa) i 18.00. Zapraszamy Osoby do niesienia feretronów.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 Osobom z dzielnicy Rynek II. W piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zadworze Dolne.

W piątek odwiedziny Chorych.

Zapisy na 44. Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę do jutra (5 sierpnia) w Parafii św. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie.

Towarzystwo Pamięci gen. Józefa Hallera i Hallerczyków zaprasza w niedzielę, 11 sierpnia, do miejscowości Jurczyce na Mszę Świętą Polową o godz 14.00. Msza ta będzie połączona z obchodami urodzin generała Hallera oraz rocznicą zwycięskiej Bitwy Warszawskiej z 1920 roku.