Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 8 września 2024 r.

Dziś obchodzimy święto Narodzenie Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Podlesie III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie II.

Od 18 września Msze Święte wieczorne będą o godz. 17.00.

Zebranie Wiejskie 10 września 2024 r. o godz. 18.00 w Remizie OSP w Radziszowie.

Za tydzień, 14 września po wieczornej sobotniej Mszy Świętej, i w niedzielę 15 września, po Mszach Świętych, odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz niespełna dwuletniego Mateuszka, który urodził się z wadą serca. Lewa komora jego serca nie pracuje. Szansę na pomyślną operację serca dają lekarze w Bostonie w Stanach Zjednoczonych. Koszt operacji to ponad 1 milion i 600 tysięcy złotych. Za modlitwę w intencji Mateuszka i hojność podczas zbiórki za tydzień, rodzina bardzo dziękuje.