Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła – 13 października 2024 r.

Dzisiaj przeżywamy 24. Dzień Papieski. Tym Wszystkim, którzy złożą ofiary do puszek składamy Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 3 Osobom z dzielnicy Zawodzie V (byli to: Tadeusz Marszałek, Robert Lampa i Sylwester Talaga). W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

W środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. To również rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

W piątek święto św. Łukasza Ewangelisty.

W sobotę wspomnienie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski dziękuje za pomoc Powodzianom.

OSP Radziszów i Sołtys Zdzisława Bała oraz Rada Sołecka zapraszają na ognisko z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka.

OSP Radziszów zapraszają na dzień otwarty. W programie pokazy sprzętu strażackiego, możliwość wejścia do wozu strażackiego, prezentacje ratownicze, spotkania ze strażakami. Przyjdź i odbierz odblaskowy upominek!