Ogłoszenia Parafialne XXXIV Niedziela Zwykła – 24 listopada 2019 r. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

W najbliższą sobotę będziemy obchodzić święto św. Andrzeja Apostoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 29 Osobom z dzielnicy Jurczyce II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce III.

W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Kruszynki” – WTZ zapraszają na kiermasz Bożonarodzeniowy.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Informujemy, że powstała nowa strona internetowa naszego cmentarza. Strona dostępna jest pod adresem: https://radziszow.grobonet.com/

Zastępca Burmistrza Pan Tomasz Ożóg informuje, że do dnia 25 listopada 2019 r. trwa nabór wniosków o udzielenie pomocy na wymianę starego kotła na paliwa stałe oraz m. in. ocieplenie ścian, strychu, piwnic, wymianę okien i drzwi w budynkach jednorodzinnych w ramach programu STOP SMOG.

Wszystkie osoby, które wybierają się na pielgrzymkę (na Maltę) śladami św. Pawła proszone są o wpłatę zaliczki do dziś. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii lub pod nr tel. 606 479 366 (tanie linie lotnicze nie przyjmują przedpłat, tylko należy z wyprzedzeniem opłacić w całości bilet).

Pan Kościelny wybiera się z opłatkami:

• w poniedziałek: Brzegi 2 i 3
  • we wtorek: Brzegi 1 i 4
  • w środę: Brzegi 4 i 5

Pan Organista informuje, że pójdzie z opłatkami:

• w poniedziałek: Zadworze Górne
  • we wtorek: Rozparka
  • w środę: Wytrzyszczek
  • w czwartek: Zadworze Dolne

Informacja dotycząca pomocy medycznej „Małopolski Tele-Anioł”.