Dziękczynna Msza Św. za kanonizację bł. Jana Pawła II – video

Fragmenty Mszy Świętej z dnia 27 kwietnia 2014 r. o godz. 18.00 w Parafii pod wezwaniem św. Wawrzyńca. Księża sprawujący liturgię: ks. Marek Łabuzek w zastępstwie za ks. Proboszcza Stanisława Kamionkę oraz ks. Władysław Ulmaniec. Na instrumentach grali muzycy z Orkiestry Dętej „Sygnał” z Radziszowa.

W celu oglądnięcia materiału video w jakości full HD należy wpierw ustawić na odtwarzaczu youtube 1080p lub 720p, następnie kliknąć w ikonę odtwarzania. W kilku fragmentach filmu drga obraz, co jest wynikiem filmowania z oddali i niemożliwości użycia statywu. W najbliższym czasie zostaną pokazane fragmenty występu Kapeli Ludowej z Radziszowa oraz skrót inscenizacji o Janie Pawle II, wykonany przez uczniów radziszowskiego gimnazjum.

video: Jarosław Karasiński