Ogłoszenia Parafialne Boże Narodzenie – 25 grudnia 2017 r. + KOLĘDA

W środę obchodzimy święto św. Jana Apostoła. W tym dniu będzie błogosławieństwo wina po Mszach Świętych o godz. 6.30 i 17.00. Osoby, które przyniosą swoje wino do święcenia proszone są, aby je otworzyć.

Rozpoczynamy czas wizyty duszpasterskiej, tzw. kolędy. Jest to czas błogosławieństwa Rodziny, domów, miejsc, w których na co dzień żyjemy, pracujemy, odpoczywamy. Bardzo serdecznie prosimy o przygotowanie Krzyża, kropidła, wody święconej. Prosimy również o transport. Wcześniej prosimy się umówić z sąsiadami, aby nie było sytuacji, że przyjeżdża w jeden dzień dwóch kierowców, zaś w drugi nie ma nikogo. W miarę możliwości prosimy i apelujemy, aby jeśli to możliwe, w dniu w którym będzie odbywała się wizyta duszpasterska, uczestniczyć w tym dniu we Mszy Świętej i przyjąć Komunię Świętą. Ofiara składana przy tej okazji Panu Kościelnemu i Ministrantom jest formą podziękowania za Ich całoroczną służbę i pracę w kościele.

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:

Środa (Brzegi V)

Czwartek (Zadworze Dolne)

Piątek (Jurczyce III)

Sobota (Rynek I)

W Nowy Rok Msze Święte o godz. 9.00, 10.00, 11.20, 15.00, 16.00. O godz. 17.00 w Nowy Rok Mszy Świętej nie będzie.