Ogłoszenia Parafialne Boże Narodzenie – 25 grudnia 2021 r.

W niedzielę święto Świętej Rodziny i również Świętego Szczepana. Po Mszy Świętej o godz. 7.30 będzie błogosławieństwo owsa.

Składanka z niedzieli przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

W poniedziałek święto Świętego Jana Apostoła. Po Mszy Świętej o godz. 6.30 błogosławieństwo wina.

W piątek o godz. 16.00 tradycyjnie Msza Święta na zakończenie roku pańskiego 2021.

W Nowy Rok Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 11.20, 15.00 i 16.00.

Pragniemy podziękować Zespołowi Charytatywnemu za zrobienie i rozprowadzenie paczek.

Szczególne podziękowanie kierujemy do Pani Elżbiety Wcisło za przekazane ciasto.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Podlesie II. W piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie I.

Znaleziono kolczyk. Jest do odbioru w zakrystii.

W najbliższym czasie udamy się z wizytą duszpasterską po domach. Dla Parafian, którzy nie dadzą radę uczestniczyć w wizycie duszpasterskiej z powodu kwarantanny lub nieobecności, po skończonej kolędzie będzie odprawiona Msza Święta. Msza Święta jest dla Tych osób, którzy nie dali rady przyjąć i również dla Tych, którzy przyjmowali. Celem (istotą) wizyty duszpasterskiej jest modlitwa, aby Chrystus pozostał w danym domu, aby błogosławił, miał w opiece tych Wszystkich, którzy tam mieszkają.