Ogłoszenia Parafialne Boże Narodzenie – 25 grudnia 2022 r.

W poniedziałek święto Świętej Rodziny i również Świętego Szczepana. Msze Święte jak w niedzielę. Po Mszy Świętej o godz. 7.30 będzie błogosławieństwo owsa. Składka z poniedziałku przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

We wtorek święto Świętego Jana Apostoła. Po Mszy Świętej o godz. 6.30 błogosławieństwo wina. Jak zawsze można przynieść swoje wino.

W piątek święto Świętej Rodziny.

W sobotę zakończenie roku na Mszy Świętej o godz. 16.00.

W Nowy Rok (przyszłą niedzielę) Msze Święte będą o godz. 8.00, 8.45, 10.00, 11.20, 15.00, 16.00.

Składamy Bóg Zapłać Pani Elżbiecie Wcisło za ciasto dla Potrzebujących, dla Zespołowi Charytatywnemu za zrobienie i rozprowadzenie paczek.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 16 Osobom z dzielnicy Zadworze Górne. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie V.

Mamy nowy pulpit, z którego czytana jest Ewangelia i czytane są kazania, który ufundował ks. Filip Pajestka.

Spowiedź w piątek od godz. 16.30.

W poniedziałek pomożemy choremu Franciszkowi. To jest 6-letnie dziecko z Głogoczowa, które potrzebuje na operację 2 mln złotych. Bez tej operacji to dziecko może nie żyć. Już w przyszłym tygodniu wyjeżdża do kliniki w Hiszpanii. Wraz z Mamą będzie w hiszpańskiej klinice przez 7 miesięcy. Trzeba wynająć lokum na czas pobytu, to są też duże koszta.