Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Adwentu – 1 grudnia 2019 r.

Od poniedziałku o godz. 7.00 w naszym kościele będą odprawiane Roraty. Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich do udziału w tej Mszy Świętej. Prosimy przyjść z dziećmi, szczególnie z tymi pierwszokomunijmymi. Roraty to najpiękniejsza forma przygotowania do przeżycia uroczystości Bożego Narodzenia.

W przyszłą niedzielę będziemy się modlić za Kościół na Wschodzie. Z tej racji Ministranci będą zbierać ofiary do puszek.

W Zakrystii są do nabycia świece wigilijne, rozprowadzane przez Caritas.

Na bocznych ołtarzach znajdują się skarbonki, do których można składać ofiarę na dekorację Bożonarodzeniową.

Spowiedź święta z racji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00.

Zapraszamy Chorych na Mszę Świętą, która odbędzie się w sobotę o godz. 12.00.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 29 240 zł, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 26 Osobom z dzielnicy Jurczyce III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi I.

Druhny z OSP Radziszów zapraszają w przyszłą niedzielę na kiermasz.