Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Adwentu – 3 grudnia 2017 r.

Msze Święte Roratnie będą sprawowane w tygodniu codziennie rano o godz. 7.00. Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich na te Msze Święte. Prosimy w miarę możliwości o zachęcanie do uczestnictwa w Roratach swoich dzieci i wnuków.

W środę obchodzimy wspomnienie świętego Mikołaja.

W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze Święte będą odprawiane o godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Na Mszy Świętej o godz. 17.30 będzie poświęcenie i wręczenie medalików Dzieciom, przygotowującym się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Prosimy, aby dzieci przyszły na tę Mszę Świętą.

W przyszłą niedzielę modlimy się za Kościół na Wschodzie. Z tej racji Ministranci będą zbierać ofiary do puszek.

W Zakrystii są do nabycia świece wigilijne, rozprowadzane przez Caritas. Bardzo serdecznie zachęcamy do nabywania tych świec. Ofiara, jak zawsze, przeznaczona jest na pomoc dla Potrzebujących (nie mniej niż 10 zł). Prosimy o serdeczne podejście do tej akcji.

Na bocznych ołtarzach znajdują się puszki, do których można składać ofiarę na dekorację Bożonarodzeniową.

W przyszłą niedzielę „Kruszynki” zapraszają na kiermasz Bożonarodzeniowy.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiarę w kwocie 27 380 zł, 1 gr i 30 euro, za które składamy serdeczne Bóg Zapłać. W grudniu z racji świąt nie będzie zbiórki. Jeżeli ktoś ma życzenie, to prosimy, aby ofiarę złożyć na tacę.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Brzegi IV. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi V.

W dniu dzisiejszym przed kościołem po Mszach Świętych Panowie z Policji będą rozdawać ulotki z informacjami o obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Prosimy pamiętać o noszeniu elementów odblaskowych po zmroku, dla swojego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa kierowców. Akcja ta popierana jest przez Episkopat.

Pani Sołtys i Rada Sołecka Wsi Radziszów informuje, że w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będą wydawane karty do głosowania na budżet obywatelski. Zwracamy się do Mieszkańców Radziszowa o poparcie projektu budowy ogólnodostępnej siłowni na starym boisku przy ulicy Rynek, który pozwoli zagospodarować upadły obiekt i pozostawić go w mieniu naszej miejscowości. Ten obiekt pozwoli aktywnie spędzić czas. Oddawanie wypełnionych kart nastąpi w kolejną niedzielę, 17 grudnia 2017 r.,  w Domu Strażaka od godz. 8.00 do godz. 18.00.

Informacje z tablicy: