Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 1 marca 2020 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 10 350 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać 22 sprzątającym Osobom z dzielnicy Zadworze Górne. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie V.

Dziękujemy tym Wszystkim, którzy złożą dziś przed kościołem ofiary dla Niewidomych.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla Misjonarzy.

Spowiedź Święta z racji pierwszego piątku miesiąca będzie w środę od godz. 16.30 i w piątek od 16.00.

W bocznych ołtarzach umieszczone są skarbonki. Można składać tam ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Zachęcamy, aby w Wielkim Poście znaleźć czas na nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Jest to przepiękna forma przygotowania do spowiedzi i do przeżycia świąt. Duchowe owoce udziału w tych nabożeństwach wielkopostnych można ofiarować Panu Bogu za tych, których kochamy.