Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2019 r.

Dziś  o godz. 16:00 nabożeństwo „Gorzkich Żali”, na które bardzo serdecznie zapraszamy.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 osobom z dzielnicy Podlesie V. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie IV.

Róże Różańcowe Kobiet złożyły ofiary na kwiaty do Bożego grobu w kwocie 750 zł, za które składamy serdeczne Bóg zapłać. Na bocznych ołtarzach znajdują się skarbonki na ten cel.

W drugą niedzielę Wielkiego Postu Ministranci będą zbierać do puszek datki dla Misjonarzy.

W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych od godz. 8.00 do godz. 12.10 na plebanii będzie pełnić dyżur Pani Małgorzata Baliga – doradca podatkowy. Będzie pomagać przy wypełnianiu PIT-ów za rok 2018, w zamian za odpis 1% na Caritas. By móc skorzystać z doradztwa Pani Małgorzaty trzeba zabrać ze sobą deklarację podatkową za rok 2018 i rozliczenie za rok 2017.

W przyszłą niedzielę 17 marca Środowiskowy Dom Pomocy Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej zaprasza na kiermasz.

Już dzisiaj ogłaszamy konkurs na najładniejszą palmę.