Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2024 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 20 Osobom z dzielnicy Podlesie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie I.

W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę Świętą o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem. Na róże już nie trzeba się zapisywać.

Zapraszamy dziś o godz. 16.10 na Gorzkie Żale. Informujemy, że Droga Krzyżowa jest w każdy piątek o godz. 16.30.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „Kruszynki” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie zapraszają w przyszłą niedzielę (25 lutego 2024 r.) na kiermasz ozdób wielkanocnych. Zebrane środki podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na wyjazd integracyjny dla osób niepełnosprawnych.