Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 Osobom z dzielnicy Brzegi I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi II.

Dziś o godz. 16.15 Gorzkie Żale.

W poniedziałek o godz. 17.00 Msza Święta w intencji Chorych za wstawiennictwem św. Rity.

We wtorek zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00 Mieszkańców dzielnic: Podlesie 0, Podlesie I, Brzegi III i Zawodzie I, natomiast w czwartek również na godz. 17.00 Mieszkańców dzielnic: Wytrzyszczek, Rozparka, Podlesie III. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich Mieszkańców tych dzielnic do uczestniczenia w tych Mszach Świętych.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

W bocznych ołtarzach znajdują się skarbonki, do których można składać ofiary z przeznaczeniem na dekoracje na Święta Wielkanocne.

W zakrystii do nabycia są obrazki z wizerunkiem św. Rity – są trzy wielkości w cenie 10, 15 i 17 zł.