Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 4 grudnia 2016 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 30250 zł, za które to ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Brzegi IV. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi V.

Bóg Zapłać wszystkim tym, którzy złożyli lub złożą ofiarę dla Kościoła na Wschodzie.

W przyszłą niedzielę na kiermasz zapraszają Kruszynki.

W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Na czwartkową Msze Świętą o godz. 17.30 proszone są dzieci, które przystąpią do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej wraz z Rodzicami. Dzieci otrzymają medaliki.

Pod koniec roku tradycyjnie roznoszone są kalendarze. Od tej niedzieli zaczynają rozdawać kalendarze sportowcy LKS Radziszowianki, a w przyszłą niedzielę przed kościołem będą stać z kalendarzami przedstawiciele Orkiestry „Sygnał”. Starajmy się nie odmawiać, gdyż środki finansowe z rozdawania kalendarzy posłużą rozwijaniu się dzieci i młodzieży z naszej miejscowości.

Informacje z tablicy:

20161204-pozdrowienia-z-dalekiem-syberii