Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 4 grudnia 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Rynek I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rynek II. W czasie sprzątania jest okazja, aby z sąsiadami porozmawiać. Wspólne wykonywanie pracy łączy ludzi.

W czwartek (8 grudnia) uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Na tę Mszę Świętą zaproszeni są Rodzice i Dzieci, które przystępują w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci w tym dniu otrzymają medaliki.

W najbliższą niedzielę przed kościołem odbędzie się kiermasz przedświąteczny. Środki pozyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na sprzęt do nauki i zabawy dla Dzieci z Przedszkola Samorządowego z Radziszowa.

 

W przyszłą niedzielę również LKS Radziszowianka będzie stać przed kościołem z kalendarzami.

 

Tym Wszystkim, którzy złożą ofiarę do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie serdeczne Bóg zapłać.