Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 5 grudnia 2021 r.

W środę (8 grudnia) uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 12.00 (dla Chorych), 16.40 i 17.30. Po Mszy Świętej spotkanie z Rodzicami Dzieci, którzy przystępują w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii Świętej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Podlesie V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie IV.

Podziękowanie kierujemy do Tych, którzy złożyli ofiarę na Kościół na Wschodzie oraz pomogli Kruszynkom w ramach zakupu produktów z kiermaszu.

W przyszłą niedzielę na kiermasz zapraszają Druhny z OSP w Radziszowie, przy współpracy z Placówką Aktywnych Osób Starszych z Radziszowa i Jurczyc. Pomoc będzie przeznaczona dla chorej Osoby.

Szkoła Katolicka w Skawinie zaprasza na spotkanie z ks. prof. Dariuszem Oko.

W zakrystii są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas.

W przyszłą niedzielę Orkiestra Dęta „Sygnał” z Radziszowa będzie rozprowadzać kalendarze.