Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 6 grudnia 2020 r.

We wtorek (8 grudnia) uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 20 Osobom z dzielnicy Podlesie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie I.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie składa podziękowania tym wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiary.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, którzy dzisiaj złożą ofiary do puszek dla Kościoła na Wschodzie.

W przyszłą niedzielę Członkowie Orkiestry Dętej „Sygnał” z Radziszowa będą stali przed kościołem z kalendarzami.

W dniu 13 grudnia (niedziela) po każdej Mszy Świętej Ministranci będą zbierali ofiary do puszek dla Rodziny Myśliwiec i Leniartek z Zadworza, których doświadczył pożar domu.