Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 9 grudnia 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 osobom z dzielnicy Brzegi V. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi VI.

Dziękujemy wszystkich tym, którzy dzisiaj złożą ofiarę do puszek dla Kościoła na Wschodzie.

Serdecznie podziękowania dla Pana Romka Płonki za czapki, które przekazał dla potrzebujących.

W przyszłą niedzielę, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Ministranci będą zbierać do puszek dla Potrzebujących z naszej Parafii.

Policja prosi mieszkańców Radziszowa o zapoznanie się z metodami działania oszustów oraz o noszenie elementów odblaskowych po zmroku.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa zaprasza mieszkańców na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 17 grudnia 2017 r. na Rynku w Skawinie.

Trzecia Róża Męska złożyła na dekorację świąteczną 100 zł. Serdecznie dziękujemy.

W nadchodzącym tygodniu Członkowie Orkiestry Sygnał z Radziszowa będą chodzić z kalendarzami.  Złożona ofiara, przy tej okazji, będzie przeznaczona na zakup instrumentów lub ich remont. Prosimy o serdeczne przyjęcie Członków Orkiestry oraz o pomoc dla Nich, tak aby orkiestra mogła przetrwać w naszej Parafii. Zachęcamy również chętnych do wstąpienia w szeregi tej orkiestry.

Chętni na Pielgrzymkę na Bałkany proszeni są o zapisywanie się w tym miesiącu na wyjazd.

Kruszynki i Harcerze zapraszają dziś przed kościół do zakupienia różnych dekoracji świątecznych.

Bardzo prosimy o aktywny udział w głosowaniu na Budżet Obywatelski – w tej edycji planowana jest budowa ogólnodostępnej siłowni w miejscu starego boiska, przy Rynku. Aby projekt mógł być zrealizowany potrzeba dużo głosów, dlatego też należy wziąć kartę, wypełnić ją (zaznaczyć projekt o numerze osiem). Oddawanie wypełnionych kart nastąpi w kolejną niedzielę, 17 grudnia 2017 r., w Domu Strażaka od godz. 8.00 do godz. 18.00. Byłoby wstyd dla naszej miejscowości, która jest największym Sołectwem w Gminie Skawina, gdyby projekt nie otrzymał dużej liczby głosów, i tym samym, jego sfinansowanie by przepadło.