Ogłoszenia Parafialne II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 1 stycznia 2017 r.

W najbliższy piątek będziemy obchodzić uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte jak w niedzielę. W tym dniu Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na Misje. W tym dniu nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Po Mszy Świętej  6 stycznia 2017 r. o godz. 11.20 będzie koncert kolęd i pastorałek w języku polskim i włoskim, na który to bardzo serdecznie zapraszamy. W tym dniu na wszystkich Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kadzidła.

Spowiedź, z tej racji, że Pierwszy Piątek wypada w piątek i jest to uroczystość Trzech Króli, zostaje przeniesiona na środę (4 stycznia) od godz. 16.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 osobom z dzielnicy Wytrzyszczek. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rozparka.

Proboszcz Parafii pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie, Ksiądz Prałat Edward Ćmiel wraz z Zespołem Katolickich Szkół w Skawinie, przy współpracy Centrum Kultury i Sportu w Skawinie oraz Urządu Miasta i Gminy Skawina zapraszają 6 stycznia 2017 roku w Święto Objawienia Pańskiego na barwny Orszak prowadzony przez trzech Króli. Uczestnicy spotkają się na Rynku, by wspólnie przeżywać tajemnicę Bożego Narodzenia oraz odśpiewać polskie kolędy.

Więcej informacji o Orszaku na stronie: http://ckis.pl/orszak-trzech-kroli-po-raz-czwarty-w-skawinie,574,2923.html

Informacje z tablicy: