Ogłoszenia Parafialne II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 4 stycznia 2015 r.

Składamy Bóg Zapłać sprzątającym z rejonu Kamienna. Było 20 osób. W sobotę proszona jest Rozparka i Wytrzyszczek.

We wtorek (6 stycznia) Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Św. tak jak w niedzielę. Święto obowiązkowe, więc uczestnictwo we Mszy Św. również jest obowiązkiem chrześcijanina. Na Mszach Św. będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Natomiast przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

Organizatorzy zapraszają po raz drugi do Skawiny na Orszak Trzech Króli.

ogloszenia parafialne 20141221 (1)

W zakrystii wciąż są przyjmowane zapisy na Diecezjalną Pielgrzymkę do Rzymu, na którą zaprasza ks. Kardynał Stanisław Dziwisz.

ogloszenia parafialne 20141221 (4)

ogloszenia parafialne 20141221 (5)

ogloszenia parafialne 20141221 (6)

Osoby, które chcą przyjąć młodych na kilka nocy, którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży w 2016 r., proszone są o zabranie z zakrystii deklaracji, wypełnienie jej w domu i do końca stycznia przyniesienie jej z powrotem do zakrystii. Organizatorzy muszą wiedzieć, ile młodych osób może przyjąć dana parafia.

Również te osoby, które były w 2014 r. do Bierzmowania mają do zabrania postanowienia.

Zarząd LKS Radziszowianka zaprasza na zebranie sprawozdawczo-wyborcze 10 stycznia 2015 r. o godz. 18.00 do Domu Parafialnego. W związku z tym, że Zarząd podał się do dymisji, trzeba wybrać nowego prezesa.