Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkanocna – 12 kwietnia 2015 r.

Dziś z racji Święta Bożego Miłosierdzia po Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Z tej racji wszystkim tym, którzy złożą ofiary do puszek na budowę Centrum Jana Pawła II składamy serdeczne Bóg Zapłać. Te ofiary będzie można składać po Mszy Św. przed kościołem.

W środę o godz. 17.00 ksiądz biskup Jan Zając udzieli młodzieży naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Polecamy ich wszystkich modlitwom.

Młodzieży, która przystąpi do Sakramentu Bierzmowania pragniemy podziękować za sprzątanie wokół kościoła, które miało miejsce w sobotę. Również rodzicom młodzieży bierzmowanej składamy serdeczne Bóg Zapłać za dar ołtarza w postaci ofiary.

W najbliższą sobotę do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie I.

Ponownie prosimy aby ci wszyscy, którzy jeszcze nie przyszli do Zakrystii, a byli w ubiegłym roku Bierzmowani, uczynili to dziś lub w najbliższym czasie.

We wtorek o godz. 15.30 odbędzie się Różaniec, a po nim Msza Św. pogrzebowa za duszę św. pamięci Władysława Kapłona.

Mamy dziewczynek pierwszokomunijnych proszone są o to, aby po Mszy Św. podeszły do Zakrystii.

Pani Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Radziszów przypomina o wypełnieniu ankiet i oddaniu je we wskazane miejsce: w kościele, w sklepie Lewiatan, bądź w sklepie u Pani Wcisło na ul. Zadworze.

20150412 informacja

Informujemy również o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych w czwartek, bo wcześniejszym zgłoszeniu.

20150412 harmonogram smieci (1)

20150412 harmonogram smieci (2)

20150406 S Dziwisz

20150412 zycie kosciola