Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Podlesie I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Różom Żeńskim z Jurczyc i Radziszowa, które złożyły ofiarę w wysokości 700 zł na kwiaty i dekorację do Grobu Pańskiego. Również dziękujemy Pierwszej Róży Męskiej za ofiarę w wysokości 150 zł.

Dziękujemy również wszystkim Parafianom za ofiary złożone dla Misjonarzy.

Szkoła w Radziszowie zaprasza przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z Rodzicami na spotkanie informacyjne.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie zaprasza na przedstawienie pt. Królowa.

9 lutego 2017 r. rodzina z Jaśkowic została pozbawiona domu przez pożar. Członkowie rodziny zwracają się do mieszkańców Parafii z prośbą o udzielenie pomocy finansowej. Dlatego w przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać przed kościołem ofiary na ten cel.

Jeżeli ktoś by chciał poznać szczegółowo ojczyznę Pana Jezusa oraz może przeznaczyć na ten cel dosyć sporo pieniędzy, to nadarza się wyjątkowa okazja. Organizowany jest obóz naukowy. Chętni na ten wyjazd muszą się zapisać do przyszłej niedzieli. Bliższe informacje udziela ks. proboszcz Stanisław Kamionka lub można zadzwonić na numer podany w ulotce.

Prosimy o odebranie z Zakrystii pamiątek ze Chrztu Świętego i Sakramentu Małżeństwa.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że wszyscy, którzy są zainteresowani dotacjami do wymiany starych na nowe piece oraz wymiany pieców na źródła odnawialnej energii nie muszą z tego powodu ponosić dodatkowych kosztów związanych z audytem i badaniami. Zdarzyły się przypadki w Gminie Skawina, gdzie oszuści naciągali na płatne (niepotrzebne) badania dotyczących pieców. Każdy przypadek zachęcania do takich badań należy zgłosić do gminy lub na policję.