Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkiego Postu – 13 marca 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 5 Osobom z dzielnicy Brzegi II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi III.

Dziękujemy tym Wszystkim, którzy dzisiaj złożą ofiary do puszek na leczenie Emilki.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne.

Dziękujemy wszystkim Osobom, które w jakikolwiek sposób pomagają Uchodźcom z Ukrainy.

Poniżej zdjęcie części grupy Ukraińców przebywających w Domu Parafialnym w Radziszowie.

Burmistrz zaprasza dziś na spotkanie informacyjno-integracyjne dla społeczności ukraińskiej oraz mieszkańców gminy Skawina.

Z okazji Bożego Ciała Pani Joanna Sroka namalowała obraz Serca Jezusowego, który wraz z Mieszkańcami Podlesia IV ofiarowała do kościoła. Ten obraz został zawieszony na chórze. Z tym, że jeżeli Mieszkańcy tej dzielnicy będą mieć ołtarz w Boże Ciało, to ten obraz umieszczą na ołtarzu.

W piątek po Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkanie Rodziców i Kandydatów do bierzmowania.