Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 Osobom z dzielnicy Brzegi II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi III.

W poniedziałek zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00 Mieszkańców dzielnic: Zawodzie II i III, Podlesie II i IV, Brzegi IV, Jurczyce I i II, natomiast we wtorek również na godz. 17.00 Mieszkańców dzielnic: Zadworze Dolne i Górne, Rynek I i II, Jurczyce III, Brzegi I i VI, Podlesie V, Kamienna. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich Mieszkańców tych dzielnic do uczestniczenia w tych Mszach Świętych.

Spowiedź Święta z racji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00. O godz. 16.30 Droga Krzyżowa.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierali ofiary do puszek na pomoc dla Misjonarzy.