Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Zwykła – 17 stycznia 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 Osobom z dzielnicy Zawodzie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie I.

W piątek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Rity. Zachęcamy do tego, aby karteczki z intencjami przynosić do kościoła, tak by w trakcje sprawowanej Mszy Świętej te intencje znajdowały się na ołtarzu. Jeżeli ktoś zapomni karteczki można jeszcze z zakrystii wziąć, uzupełnić i złożyć ją na ołtarz.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Wszystkim Babciom i Dziadkom z racji przeżywanego święta w tym tygodniu składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, miłości i wdzięczności ze strony tych, którym tak bardzo poświęciliście się. Niech Wam Pan Bóg błogosławi.