Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu – 12 grudnia 2021 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 29 900 zł, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Podlesie IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie III.

Dziś na kiermasz zapraszają Panie z OSP Radziszów. Natomiast w przyszłą niedzielę będzie kiermasz świąteczny organizowany przez Radę Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Poczty Polskiej w Skawinie. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na zakup materiałów plastycznych dla Uczniów ośrodka.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na paczki dla Potrzebujących z naszej Parafii.

Spowiedź Święta będzie w czwartek od godz. 14.00 -15.30 i 16.00 – 17.00 i dłużej (jeżeli będzie dużo osób do spowiedzi).

Orkiestra Dęta „Sygnał” z Radziszowa zaprasza po kalendarze.

Pawłowi Filipczykowi składamy serdeczne Bóg zapłać za choinki, które stoją przy kościele. Pan Filipczyk oferuje również choinki do sprzedaży (informacja na ogrodzeniu).

W minioną środę w ramach akcji Czekolada Od Harcerzy do Podlaskiego i Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zostało przekazanych 5082 czekolad (w tym 284 z naszej Parafii).

W najbliższą środę podczas wieczornej Mszy Świętej Harcerze z 70. Drużyny Harcerskiej „Błękitni” im. gen. broni J. Hallera z Jurczyc przekażą do naszej Parafii betlejemskie światło pokoju, od którego zapalimy w Wigilie świece.

Jeszcze są do nabycia w zakrystii świece wigilijne Caritas.

W piątek będzie Msza Święta z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po tej Mszy Świętej będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania.

Jutro przypada 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Postarajmy się zapalić świece w oknach dla uczczenia Osób, które walczyły o naszą wolność.