Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu – 13 grudnia 2020 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 Osobom z dzielnicy Podlesie I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie 0.

Dziękujemy tym Wszystkim, którzy dzisiaj złożą ofiary dla Rodziny, która ucierpiała na skutek pożaru.

W przyszłą niedzielę z racji zbliżających się świąt Ministranci będą zbierali ofiary do puszek na paczki dla Potrzebujących z naszej Parafii.

W grudniu Rada Parafialna nie będzie zbierać ofiar do kopert. Jeżeli ktoś ma życzenie, to prosimy, aby ofiarę złożyć na tacę.

Tak jak przed Wielkanocą, również i teraz ze względów sanitarnych nie będzie zorganizowanej spowiedzi przed świętami Bożego Narodzenia. Prosimy o korzystanie z możliwości spowiedzi w tygodniu przed każdą Mszą Świętą.

W niedzielę (13 grudnia) w godz. 8.30-12.30 Strażacy z OSP w Krzywaczce organizują akcję honorowego krwiodawstwa.