Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu – 14 grudnia 2014 r.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym z dzielnicy Brzegi IV. Było 17 osób. Na najbliższą sobotę prosimy mieszkańców rejonu Brzegi V.

Składamy Bóg Zapłać Panu Markowi Sali i Tomaszowi Płonce (jak co roku) za dary dla dzieci z okazji Bożego Narodzenia.

W przyszłą niedzielę ministranci będą zbierać również ofiary do puszek na ten sam cel (jak co roku).

W przyszłą niedzielę „Kruszynki” (osoby niepełnosprawne, które mają siedzibę w Skawinie) będą z wizytą w Naszej Parafii. Jak co roku będą sprzedawać przy kościele swoje wyroby. Zaś zarobione pieniądze będą przeznaczone na obóz zimowy.

ogloszenia 20141214 (1)

W ubiegłą środę pożegnaliśmy członka Rady Parafialnej św. pamięci Wiesława Wójcickiego. Na jego miejsce został powołany jego syn Wojtek. Decyzja powołania go na członka rady podyktowana była wyłącznie jego chętną postawą do pracy na rzecz Parafii.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie oraz Klub Seniora Seniorek zapraszają na wspólne śpiewanie pod hasłem: „Biesiada w zimowym ogrodzie”. Wydarzenie odbędzie się 19 grudnia o godz. 17.00 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Wstęp wolny!

W następną niedzielę członkowie Orkiestry Sygnał będą stali z kalendarzami. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na kosztowny remont instrumentów.

W środę 17 grudnia spowiedź Bożonarodzeniowa w godzinach: 8.30-10.00; 10.30-12.00; 14.00-15.30 oraz 16.00-17.00.