Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocna – 18 kwietnia 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Rozparka. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rynek I.

W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

W najbliższą środę na godz. 16.30 zapraszamy Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z Rodzicach. Bardzo prosimy o obecnych wszystkich Dzieci. Zbliża się dzień uroczystości Pierwszej Komunii Świętej i już nie można dłużej odkładać tych prób.

Dzisiaj rozpoczyna się tydzień czytania Pisma Świętego. To również zachęta do tego, aby w tym tygodniu w ramach wieczornej modlitwy sięgnąć po Pismo Święte.