Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocna – 19 kwietnia 2015 r.

W czwartek Uroczystość św. Wojciecha Biskupa (głównego patrona Polski).

W sobotę Święto Św. Marka Ewangelisty.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert.

W dniu 2 maja 2015 r. po raz trzeci przez naszą Parafię będzie przechodziła pielgrzymka z Bielska-Białej do Łagiewnik. W Radziszowie zatrzymają się na posiłek (około 1200 pielgrzymów), dlatego składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona między innymi na ten cel. Chętnych do pomocy przy organizacji posiłku bardzo prosimy o kontakt z Proboszczem ks. Stanisławem Kamionką.

20150419 pielgrzymka

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym z dzielnicy Zawodzie I. Było 20 osób. W najbliższą sobotę do sprzątania na godz. 9.00 prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce I

W środę po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie gimnazjalistów klas II, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

Prosimy osoby, które nie zdążyły jeszcze zapisać swoje dziecko do klasy pierwszej szkoły podstawowej, aby to uczyniły w najbliższym czasie.

20150419 rekrutacja szkola

Zarząd Spółki Miejskiej „Kocioł” informuje wszystkich użytkowników ujęcia wody, że 23 kwietnia (czwartek) o godz. 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Wymagana jest obowiązkowa obecność.

20150419 ankiety

Informacje z tablicy:

20150419 zycie kosciola

20150419 uniwersytet jana pawla II