Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2019 r.

W poniedziałek święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

W środę uroczystość świętego Stanisława Biskupa.

W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 Pierwsza Komunia Święta. Następna Msza święta tradycyjnie o godz. 11.40.

Spowiedź święta w piątek od godz. 17.00

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 osobom z dzielnicy Zawodzie II. W sobotę na godz. 8.00 do sprzątania prosimy Rodziców klas III.

Nabożeństwo Majowe dziś (w niedzielę) o godz. 16.40, zaś w tygodniu o godz. 18.00.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko zaprasza wszystkich mieszkańców na IX Skawińskie Targi ekoCIEPŁA, które odbędą się 11 maja 2019 roku na płycie Rynku w Skawinie w godz. 9.00 – 14.00.

Wzorem lat ubiegłym, również i w tym roku w dniu 12 maja 2019 roku (w niedzielę) organizowany będzie XVII Bieg Skawiński. W związku z organizacją biegu, za zgodą Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego, w godz. 14.15 – 16.30 będą utrudnienia na drodze (zamknięcie ulicy) na odcinku Skawina-Rynek – Radziszów-Kościół.

Prosimy wszystkie Osoby, które chcą zawiesić baner na ogrodzeniu kościelnym, aby to uzgadniały z księdzem Proboszczem. 

 

Informacje z tablicy: