Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu – 20 marca 2022 r.

Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Gracjana Hebdę, rekolekcjonistę i ekonoma naszej diecezji.

Postarajmy się uczestniczyć w Rekolekcjach Wielkopostnych. W zeszłym roku ich nie było ze względu na pandemię. Ofiara, która będzie złożona w środę będzie naszym podziękowaniem dla Rekolekcjonisty.

W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, tj. Dzień Świętości Życia. Z tej okazji w zakrystii można odebrać deklaracje modlitwy w intencji Dzieci nienarodzonych, którym grozi zabicie.

Również w piątek spowiedź od godz. 16.00.

W tym roku wznawiamy konkurs na tradycyjną palmę (największe, najładniejsze).

Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na spotkanie dotyczące tego, jak wypełniać wnioski dotyczące wsparcia bezpośredniego dla rolnictwa.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie zaprasza na kiermasz wielkanocny.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Rodziny, w których mieszkają Osoby z Ukrainy proszone są o kontakt z Panią Sołtys.

Ostrzegamy Osoby starsze przed oszustami, którzy oferują wymianę rynien w całym domu za 300 zł. Pamiętajmy, że jest to oszustwo.