Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2016 r.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Tradycyjnie w środę na zakończenie rekolekcji podziękujemy księdzu Marcinowi składając ofiary.

20160228 program rekolekcji

Spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi odbędzie się 19 marca (sobota).

III Róża Męska złożyła na dekorację do Grobu Pańskiego 200zł. Składamy Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Podlesie III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie II.

Jak co roku Marysia prosi o 1% odpisu podatkowego.

20160228 maly procent

Przypominamy o zapisach do przedszkola i pierwszej klasy szkoły podstawowej.

20160228 rekrutacja do przedszkola

20160228 rekrutacja do szkoly

Spowiedź z racji pierwszego piątku w środę od 16.30 i w piątek od 16.00.

Ponieważ zbliżają się Światowe Dni Młodzieży apelujemy do Parafian z Radziszowa o liczne przyjęcie uczestników Światowych Dni Młodzieży. Prosimy o pobranie, wypełnienie i przyniesienie deklaracji do Zakrystii.

Przyjadą ludzie młodzi. Dopiero po 8 marca będzie wiadomo, kto będzie rozlokowany w Radziszowie. Ci młodzi, którzy przyjadą potrzebują przede wszystkim miejsca do spania (żeby się wyspać) i potrzebują trochę dostępu do wody (łazienki). Rano będą wyjeżdżać, zaś wieczorem z powrotem przyjeżdżać. Każdy młody, który jedzie musi być wysłany przez Parafię. Proboszcz danej parafii dając specjalne zaświadczenie, gwarantuje poniekąd za daną osobę, że jest uczciwa. Dobrze by było zrobić komuś śniadanie. Przyjeżdżają ludzie fizycznie sprawni. Pamiętajmy, że jest to jeden z dobrych uczynków. Nigdy nie wiadomo, czy kiedyś również My nie będziemy potrzebować na jedną noc dachu nad głową. Nigdy nie wiemy, co życie człowiekowi napisze.

Spodziewanych jest ponad dwa miliony osób. Szkoła w Radziszowie nie może przyjąć pielgrzymów, gdyż na czas wakacji będzie w niej remont. Nasza Parafia (jak podano od organizatora) powinna przyjąć 470 osób.

UWAGA! Deklaracje o przyjęciu pielgrzymów ŚDM złożone w zeszłym roku są nieaktualne. Prosimy o powtórne pobranie ich, wypełnienie i przyniesienie do Zakrystii.

Prosimy poważnie podejść do kwestii deklaracji o przyjęciu pielgrzymów na okres ŚDM.

Ogłoszenia z tablicy:

20160228 zycie kosciola 08

20160228 ekstremalna droga krzyzowa

20160228 film ciern Boga