Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu – 4 marca 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 osobom z dzielnicy Podlesie II. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie I.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 9 240 zł, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

W piątek o godz. 17.00 ks. bp Jan Zając udzieli Sakramentu Bierzmowania Młodzieży klas III Gimnazjum z naszej Parafii. Dlatego w piątek Droga Krzyżowa będzie o godz. 15.00.

W poniedziałek na godz. 17.00 prosimy na spotkanie do kościoła Rodziców Młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania.

Spowiedź w przyszłą sobotę w godz. 14.00 – 16.00 i 16.30 – 18.00. Dlatego Msza Święta w przyszłą sobotę będzie o godz. 18.00.

W niedzielę 11 marca rozpoczynamy parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Na zakończenie rekolekcji podziękujemy księdzu Rekolekcjoniście, składając ofiary za jego trud głoszenia rekolekcji.

Informacja dotycząca rekrutacji do klas pierwszych Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola Samorządowego.

W dniu 8 marca (czwartek), w ramach akcji „Senior w Centrum”, odbędzie się spotkanie w Domu Ludowym Hallerówka w Jurczycach pod hasłem „Dieta dla seniora – co jeść, żeby być zdrowym?”. Jak wypracować zdrowe nawyki żywieniowe? Co jeść, a czego unikać? Jak odżywiać się podczas choroby i jak, wspomagając się dietą, chorobom zapobiegać? Tego wszystkiego można będzie się dowiedzieć na spotkaniu prowadzonym przez licencjonowaną dietetyczkę Panią Magdalenę Kowalewską.

W dniu 18 marca (niedziela) będzie można skorzystać z oferty kiermaszu Wielkanocnego.

W przyszłą niedzielę z okazji Świąt Wielkanocnych Ministranci będą zbierali ofiary do puszek na paczki dla Osób potrzebujących, Starszych, Samotnych z Naszej Parafii.

Zmianka Różańcowa w miesiącu kwietniu będzie w Niedzielę Bożego Miłosierdzia.