Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2021 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 9 480 zł oraz 100 €, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Róże Różańcowe Kobiet złożyły ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego w kwocie 800 zł. Pierwsza Róża Męska 150 zł. Również za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Tym, którzy dzisiaj złożą ofiarę na Misje do puszek przed kościołem również składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 6 Osobom z dzielnicy Brzegi III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi IV.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko informuje o zamknięciu w związku z remontem mostu na rzece Skawinka, łączącego ul. Jana Pawła II z ul. Brzegi i ul. Zawodzie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Radziszowie ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie zaprasza w dniu 14 marca 2021 r. na kiermasz wielkanocny.

W tym tygodniu odprawiliśmy ostatnie Msze Święte w intencji Tych, których odwiedziliśmy w czasie wizyty duszpasterskiej oraz Tych, którzy z jakiś powodu nie mogli tej wizyty przyjąć. Chcieliśmy na zakończenie bardzo serdecznie podziękować za to, że mimo tak szczególnych okoliczności i warunków mogliśmy się z Wami spotkać, porozmawiać, wspólnie się pomodlić, usłyszeć czym żyjecie, widzieć o co mamy się dla Was modlić. Bardzo serdecznie dziękujemy również za ofiary składane przy tej okazji – dziękujemy w imieniu własnym, ale również Pana Kościelnego, Pana Organisty i Ministrantów. Oczywiście my Kapłani część z tych ofiar tradycyjnie przekazujemy na cele, które wyznaczone są nam przez Kurię.