Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2018 r. + KOLĘDA

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Rynek II. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Dolne.

Szczególne podziękowanie kierujemy do Pani Elżbiety Wcisło i tych wszystkich Pań, które przygotowały opłatek dla osób samotnych. Dziękujemy również Kapeli, Dzieciom ze szkoły grającym Jasełka, Rycerzom Świętego Wawrzyńca.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Orkiestra Dęta „Sygnał” z Radziszowa zaprasza dziś na koncert na godz. 18.00 do Dworu Dzieduszyckich. Jednocześnie informuje, że za kalendarze zebrano 6524 zł. Na dzisiejszym koncercie również będzie możliwość nabycia kalendarzy.

OSP z Radziszowa zaprasza na zebranie sprawozdawcze  27 stycznia 2018 r. na godz. 18.00.

Pan Sołtys Wsi Jurczyce zaprasza na otwarcie pracowni Orange w środę 24 stycznia 2018 r.

 

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:

22 I (poniedziałek) – Podlesie II

23 I (wtorek) – Podlesie IV

24 I (środa) – Brzegi IV

25 I (czwartek) – Podlesie I (od p. Elżbiety Byczyńskiej do p. Janiny Paciorek – jedna strona)

26 I (piątek) – Podlesie 0 (od p. Jarosława Kisielewskiego do p. Ryszarda Maślanki)

27 I (sobota) – Podlesie V

 

Z okazji dzisiejszego święta wszystkich Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia Bożej Opieki, Bożego Błogosławieństwa, wszelkiej pomyślności, zdrowia, życzliwości i wdzięczności ze strony najbliższych. Niech Pan Bóg Wam we wszystkim wynagradza i błogosławi za Wasze poświęcenie dla Dzieci, Wnuków.

 

Informacje z tablicy: