Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2017 r.

W tym tygodniu modlimy się o jedność Chrześcijan.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Rynek II. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Dolne.

W sobotę mamy Opłatek dla Samotnych. Msza Święta o godz. 13.00. Jeżeli ktoś nie otrzymał zaproszenia, to serdecznie przepraszamy, jednocześnie zapraszamy. Prosimy dzieci i wnuków o przywóz mam, babć, dziadków.

W przyszłą niedzielę pomożemy, poprzez zbiórkę do puszek, ciężko chorej Natalce Paciorek. Można również odpisać 1% podatku na ten cel.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli lub złożą ofiary do puszek dla Kazachstanu.

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Kruszynki” ogłasza nabór osób, które ukończyły edukację szkolną i posiadają stopień niepełnosprawności ze wskazaniem do dalszej terapii zajęciowej, na Warsztaty Terapii Zajęciowej.

Darczyńcy przekazujący datki na potrzeby Naszej Parafii, deklarujący odliczenie darowizn od podatku, proszeni są o odbiór dowodów wpłaty na Plebanii. Również wszyscy Parafianie, którzy chcą za ten rok odpisać składane ofiary, proszeni są, jak co roku, o dopisek na kopercie „ODPIS”. Informujemy, że odpis jest tylko dla jednej osoby z domu (rodziny).

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza na koncert Kingi Rataj, który rozpocznie się dzisiaj o godz. 15.00 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na koncert karnawałowy, który odbędzie się 29 stycznia 2017 r. (niedziela) o godz. 17.00 w Kinie Piast w Skawinie, w wykonaniu Zespołu Kameralnego CANTICA pod dyrekcją Bogusława Ciapy i Orkiestry Dętej SYGNAŁ pod batutą Przemysława Drabczyka. Wstęp wolny.

Informacje z tablicy: