Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2023 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Podlesie III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie I.

W poniedziałek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

We wtorek o godz. 17.00 Msza Święta w intencji tych, którzy przyjęli wizytę duszpasterską ks. Filipa.

W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta w intencji tych, którzy przyjęli wizytę duszpasterską ks. Proboszcza.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za przyjęcie, gościnność i transport. W imieniu Ministrantów, Panów Kościelnemu i Organisty, jak również księdza Filipa i Proboszcza Stanisława składamy serdeczne Bóg Zapłać. Jeżeli było coś nie tak, to przepraszamy. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy to może umówić się z ks. Proboszczem.

W przyszłą niedzielę na zakończenie kolędowania Kapela z Radziszowa będzie wykonywać kolędy, a my razem z nimi będziemy śpiewać. Informujemy, że Kapela poszukuje chętną osobę, umiejącą grać na skrzypcach (za Pana Józefa Bolisęgę). Po Mszy Świętej przed kościołem przy szopce będzie koncert i zbiórka ofiar dla Kapeli na remont instrumentów.

W bocznym ołtarzu pod chórem są nowe foldery z naszym kościołem. Można wziąć, sprezentować komuś prezent, wysłać pocztą. Ofiara składa przy okazji zabrania folderów będzie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na dyżur.