Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła – 23 stycznia 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Zawodzie III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie II. Prosimy pamiętać o sprzątaniu wokół Kaplicy Jana Pawła II.

Podziękowanie kierujemy do Pana Wiesława Wilkosza za odnowienie Pasyjki Pana Jezusa.

Dziękujemy również Panom Jerzemu Karasiowi i Robertowi Migdałowi za wykonanie nowego Krzyża Misyjnego, który stoi przy granicy Radziszowa ze Skawiną. Poprzedni krzyż był już bardzo zniszczony, spróchniały, zjedzony przez kornika, także nadawał się tylko do wymiany. W tym miejscu należy wspomnieć o Panu Józefie Głowaczu – członku Rady Parafialnej, który od wielu lat opiekuje się tym miejscem. Robi to z miłości do Chrystusa.

W przyszłą niedzielę na zakończenie kolędowania Kapela z Radziszowa będzie wykonywać kolędy, a my razem z nimi będziemy śpiewać. Informujemy, że Kapela poszukuje chętne osoby, umiejące grać na instrumentach strunowych smyczkowych (typu skrzypce itp.), by dołączyły do zespołu. Po Mszy Świętej będą zbierane ofiary dla Kapeli na remont sprzętu, stroje.

W poniedziałek o godz. 17.00 Msza Święta w intencji Mieszkańców, których odwiedził ks. Proboszcz z wizytą duszpasterską – z drugiej strony rzeki (Jurczyce III, Zawodzie I, Brzegi II, Brzegi III, Brzegi IV, Brzegi V), natomiast we wtorek (Kamienna, Zadworze Dolne, Rynek I, Wytrzyszczek, Podlesie 0, Podlesie III, Podlesie V). Prosimy Mieszkańców, którzy ze względu na kwarantannę lub inny powód nie mogli przyjąć ks. Proboszcza po kolędzie a chcieli, aby przynieśli na Mszę Świętą kartkę z numerem domu, nazwiskiem i dzielnicą. Będzie to informacja, do którego domu można będzie się udać w przyszłym roku.

W zakrystii do nabycia gromnice a na plebanii do odbioru odpisy podatkowe. Odpisy są dla Tych wszystkich, którzy składając w tamtym roku ofiarę na kopercie napisali choćby jeden raz słowo ODPIS.