Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła – 24 stycznia 2016 r.

W poniedziałek obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. We wtorek wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa. W środę wspomnienie błogosławionego Jerzego Maturewicza. W czwartek wspominamy św. Tomasza z Akwinu.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 5 osobom z dzielnicy Rynek II. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Dolne.

Rada Parafialna informuje, że w dniu dzisiejszym (24 stycznia) można odebrać dowody wpłat Darowizny dla Parafii. Po odbiór proszeni są ofiarodawcy deklarujący na kopertach chęć odpisu darowizny od podatku. Wszystkie te osoby, które chcą otrzymać takie dowody wpłaty proszone są, aby zawsze na kopertach pisały „ODPIS”.

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie zaprasza Rodziców dzieci 6 i 7 letnich na zebranie informacyjne.

20160124 dyzur radnych

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

20160124-105358-IMG_1985

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Kameralnego „Cantica” i Zespołu Dętego „Sygnał”, który odbędzie się 31 stycznia 2016 roku o godz. 18.00 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie.

20160124 koncert koled

Informacje z tablicy:

20160124 jaselka skawina