Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła – 25 stycznia 2015 r.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać Zespołowi Charytatywnemu, Paniom (Kobietom Twórczym), które przygotowały opłatek dla samotnych. Szczególne podziękowanie dla Pani Elżbiety Wcisło, która jak co roku przygotowuje posiłki, również wszystkim osobom, które przywiozły samotne osoby, a także uczestnikom spotkania.

Serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym z rejonu Rynek II. Było 15 osób. W sobotę proszone jest Zadworze Dolne.

Dziś o godz. 15.00 w budynku remizy OSP w Radziszowie zebranie wiejskie, na którym odbędzie się wybór sołtysa. Jest prawie 2400 osób uprawnionych do wyboru! Proszę ze sobą wziąć dowód osobisty i długopis.

ogloszenia parafialne - 20150118 (1)

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur. Najbliższy odbędzie się w dniu 28 stycznia (środa) w godz. 17.20-18.20 w Radziszowie w Domu Strażaka. Następnie od godz. 18.30-19.30 w Jurczycach w Domu Ludowym (Hallerówka).

ogłoszenia - 20150125