Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła – 27 stycznia 2019 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 9 120 zł oraz 100 $, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 osobom z dzielnicy Rynek I. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek II.

Pragniemy złożyć serdeczne Bóg Zapłać tym wszystkim, którzy złożą dzisiaj ofiary na rzecz chorych Dzieci, wymagających rehabilitacji.

W najbliższą sobotę uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 16.00 (z błogosławieństwem świec) i 17.00. Świece są do nabycia w zakrystii. Składka w tym dniu przeznaczona jest na pomoc dla zakonów kontemplacyjnych.

Spowiedź Święta z okazji pierwszego piątku miesiąca będzie w środę o godz. 16.30 oraz w piątek od godz. 16.00.

Dzisiaj o godz. 15.00 w budynku OSP Radziszów odbędzie się Zebranie Wiejskie, na którym odbędzie się wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać tym wszystkim, którzy przygotowali Opłatek dla Samotnych. W sposób szczególny pragniemy podziękować pani Eli Wcisło, Zespołowi Charytatywnemu, Kobietom Twórczym, Rycerzom św. Wawrzyńca.

Zapraszamy chętnych na Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Jeszcze są miejsca wolne.

Parafia z Brzeźnicy organizuje samolotową Pielgrzymkę do Meksyku.