Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Zwykła – 27 stycznia 2020 r. + KOLĘDA

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 5 900 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Informujemy, że do Rady Parafialnej został zaproszony Pan Mariusz Wołkowicz, w miejsce śp. Jana Ścibora.

Dziękujemy tym Wszystkim, którzy przygotowali wczorajszy opłatek. Szczególnie podziękowanie kierujemy do Elżbiety Wcisło, Zespołu Charytatywnego, Kobiet Twórczych, Grupy Pana Adama Woźniczki (Kapeli), Strażaków z OSP za udostępnienie sali na remizie.

Informujemy, że z Zespołu Charytatywnego odeszła Pani Kazimiera, a na jej miejsce weszła Pani Agnieszka (z domu) Korczyńska.

Składamy serdeczne Bóg zapłać 24 sprzątającym Osobom z dzielnicy Wytrzyszczek. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rozparka.

Informujemy, że spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się po feriach w sobotę o godz. 8.00.

Serdeczne Bóg Zapłać wszystkim Osobom, które złożą dziś ofiary dla Sierot z Syrii.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Bardzo prosimy nie palić w piecach zabronionymi materiałami. W ten sposób szkodzimy sobie i innym. Ponadto jest to wykroczenie przeciwko V przykazaniu „Nie zabijaj” i należy się z tego spowiadać.

Program kolędy:

27.01.2020 Poniedziałek – Podlesie 0, Brzegi VI (ks. Adam)

28.01.2020 Wtorek – Podlesie II (ks. Adam)

Jeżeli ktoś nie był obecny w czasie wizyty duszpasterskiej, a chce aby pobłogosławić jego dom, prosimy aby to zgłosić do ks. Adama.

Prosimy, aby ofiary składane podczas kolędy były dawane bez kopert.

Pan Józef (organista) zachorował, obecnie przebywa w szpitalu. W czasie kolędy ofiary dla Pana Organisty zbierają księża. Prosimy również o modlitwę za szybki jego powrót do zdrowia.