Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 18 grudnia 2016 r.

W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu ostatnie Roraty, na których złożymy życzenia ks. Adamowi z okazji Jego imienin i urodzin. Dla każdego z Nas niech będzie to dzień pojednania z Bogiem, pojednania z drugim człowiekiem. Bo wtedy, można powiedzieć, że święta będą pięknie i godne przeżyte. Wstrzymajmy się w tym dniu również od potraw mięsnych. Ofiara z Pasterki przeznaczona dla samotnych Matek, które pragną urodzić dziecko.

W Boże Narodzenie i Msze Święte jak w niedzielę.

W Święto Świętego Szczepana Msze Święte także jak w niedzielę. Składka w tym dniu przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II. Błogosławieństwo owsa w tym dniu na Mszy Świętej o godz. 7.30, 8.45.

We wtorek odwiedziny chorych.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 osobom z dzielnicy Brzegi VI. W najbliższy piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Kamienna.

Podziękowanie kierujemy do Tych, którzy złożą ofiarę dla potrzebujących. To nie chodzi tylko o dzieci, ale również chodzi o osoby starsze.

Dziękujemy również Paniom z Zespołu Charytatywnego, które zrobią paczki i rozprowadzą je, także Kobietom Twórczym i Rycerzom Wawrzyńca, za prace w Domu Parafialnym.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa zaprasza dziś na Wigilijne Spotkanie Mieszkańców, które odbędzie się na Rynku w Skawinie.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na Koncert Noworoczny.

Informacja o zbiórce artykułów spożywczych i chemicznych dla byłych Żołnierzy Polski Podziemnej, którzy teraz mieszkają na terenach Białorusi, Litwy, Łotwy.

Pan Organista składa wszystkim serdeczne Bóg Zapłać za gościnne przyjęcie, życzenia i złożone ofiary.