Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 19 grudnia 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 Osobom z dzielnicy Podlesie III. W czwartek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie II.

Bóg zapłać tym Wszystkim, którzy złożą ofiarę do puszek dla Potrzebujących z naszej Parafii.

Dziękujemy Panu Romkowi Płonce za podarowanie czapek, tradycyjnie jako co roku to robi.

Zapraszamy dziś na kiermasz świąteczny organizowany przez Radę Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Poczty Polskiej w Skawinie. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na zakup materiałów plastycznych dla Uczniów ośrodka.

Składka z Pasterki jak co roku przeznaczona będzie dla Samotnych Matek.

W Boże Narodzenie Msze Święte jak w niedzielę.

We wtorek odwiedziny Chorych. Zapisy w zakrystii.

Są jeszcze do nabycia świece wigilijne Caritas. Zakup świec jest również pomocą dla Tych, którzy są w ciężkiej sytuacji.

W środę o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

Strażacy z OSP Radziszów wyruszają z kalendarzami.