Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 21 grudnia 2014 r.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 12 osobom z rejonu Brzegi V. W sobotę prosimy mieszkańców rejonu Brzegi VI.

Bóg Zapłać wszystkim, którzy złożyli, złożą ofiary do puszek dla biednych oraz na dekorację Bożonarodzeniową.

W przyszłą niedzielę z okazji Niedzieli Świętej Rodziny po Mszy Św. o godz. 11.20 błogosławieństwo małych dzieci.

Dziękujemy Paniom z Zespołu Charytatywnego i Kobietom Twórczym za pracę na rzecz potrzebujących oraz tym wszystkim, którzy pracowali przy kościele w minionym tygodniu.

Centrum Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach zaprasza naszą Parafię w poniedziałek na godz. 17.00 do wspólnej modlitwy.

ogloszenia parafialne 20141221 (2)

Organizowana jest pielgrzymka do Rzymu, na którą zaprasza ks. Kardynał Stanisław Dziwisz. Zapisy do końca stycznia w Zakrystii.

ogloszenia parafialne 20141221 (4)

ogloszenia parafialne 20141221 (5)

ogloszenia parafialne 20141221 (6)

6 stycznia po rad drugi odbędzie się w Skawinie Orszak Trzech Króli.

ogloszenia parafialne 20141221 (1)

W środę będziemy przeżywali Wigilię Bożego Narodzenia. Niech ten dzień będzie dla każdego czasem wielkiej radości z faktu pojednania się z Bogiem i jeśli trzeba to i z ludźmi. Wstrzymujemy się w tym dniu tradycyjnie od pokarmów mięsnych. O godz. 24.00 zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na Pasterkę. Składka z Pasterki tradycyjnie przeznaczona jest na Fundusz SOS dla Życia (dla samotnych Matek, które pragną urodzić dziecko).

W Boże Narodzenie i w Święto Świętego Szczepana Msze Święte jak w niedzielę. Składka w Święto Szczepana przeznaczona jest dla Uniwersytetu Jana Pawła II. W tym dniu błogosławienie owsa na Mszach Świętych przedpołudniowych.

ogloszenia parafialne 20141221 (3)

W Zakrystii do nabycia są wigilijne świece, które zapalamy w czasie Wieczerzy Wigilijnej. Świece ubiegłoroczne zanieśmy na grób naszych bliskich.

Modlitwa Przedwigilijna dostępna jest do odbioru w Zakrystii. Natomiast przed kościołem ministranci i lektorzy rozdają Biuletyn Nasz Radziszów.

Panowie z Orkiestry Sygnał zapraszają po odbiór kalendarzy. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na remont instrumentów. Jeśli potrafimy, wspomóżmy ich, ponieważ sami najlepiej wiemy jak bardzo wiele zawdzięczamy orkiestrze, przy okazji różnych uroczystości.

Dziś przed kościołem do nabycia również ozdoby świąteczne rozprowadzane przez Kruszynki (osoby pracujące z Niepełnosprawnymi).

W poniedziałek odwiedziny chorych.

Za gościnne przyjęcie, życzenia oraz ofiary złożone za opłatki Pan Organista składa wszystkim bardzo serdeczne Bóg Zapłać.

Została odnaleziona Świnka Wietnamka (ta która chodziła w nocy z czwartku na piątek po Zadworzu Górnym). Szczegóły u ks. Proboszcza.

ogloszenia 20141225 (5)

Życzenia Bożonarodzeniowe Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pana Pawła Kolasy oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Skawinie Pana Witolda Grabca:

ogloszenia 20141225 (2)

Religijna oferta telewizji publicznej na Święta Bożego Narodzenia:

ogloszenia 20141225 (4)