Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 22 grudnia 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 Osobom z dzielnicy Brzegi III. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi IV.

Ofiara z Pasterki będzie przeznaczona dla samotnych Matek.

W Boże Narodzenie i w święto św. Szczepana Msze Święte tak jak w niedzielę.

W Św. Szczepana błogosławieństwo owsa będzie wyłącznie na Mszy Świętej o godz. 7.30. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

W zakrystii są jeszcze do wzięcia świece wigilijne Caritas.

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie zapraszają dzisiaj na kiermasz. Zarobione pieniądze przeznaczone zostaną na przybory szkolne oraz inne potrzeby uczniów.

W przyszłą niedzielę prosi o pomoc chora Martynka Fatla. Zebrane środki przeznaczone będą na intensywną rehabilitację i leczenie skutków cholestazy (m. in. postępująca marskość wątroby), by móc w przyszłości poddać się zabiegowi transplantacji wątroby.

W Wigilię Bożego Narodzenia postarajmy się wstrzymać od spożywania pokarmów mięsnych.