Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia 2023 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 Osobom z dzielnicy Rozparka. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rynek I.

Składka z Pasterki jak co roku przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia SOS dla Samotnych Matek.

Składka w św. Szczepana przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

W dniu św. Szczepana po Mszy Świętej o godz. 7.30 będzie błogosławieństwo owsa.

W środę św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy Świętej o godz. 6.30 błogosławieństwo wina. Jak zawsze można przynieść swoje wino.

W niedzielę zakończenie roku. O godz. 17.00 nie będzie Mszy Świętej.

Można odebrać z kościoła Betlejemskie Światło Pokoju, które zostało przyniesione przez Harcerzy z 70 Drużyny Harcerskiej „Błękitni” im. Gen. Broni Józefa Hallera z Jurczyc.

6 stycznia ulicami Skawiny przejdzie Orszak Trzech Króli.

Zapraszamy na spotkanie opłatkowe Uczestników i Sympatyków Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy, które odbędzie się 7 stycznia 2024 r. (w niedzielę) w Parafii M.B. Królowej Polski w Rzozowie. O godz. 15.00 będzie Msza Święta, a potem spotkanie opłatkowe na remizie w Rzozowie.

Program wizyty duszpasterskiej:

Uwaga! Zawodzie IV – idąc w kierunku Woli Radziszowskiej (prawa strona)

Pamiętajmy, że celem wizyty duszpasterskiej jest błogosławieństwo Rodziny i domu.