Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2017 r.

W poniedziałek uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.

W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, a zarazem 100. rocznica objawień.

W Zakrystii można nabyć książkę o Fatimie.

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała kwotę 9140 zł, za którą składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Brzegi I. W najbliższą sobotę sprzątają rodzice dzieci klas trzecich, które przystępują do Pierwszej Komunii Świętej.

W przyszłą niedzielę (14 maja) Pierwsza Komunia Święta o godz. 10:00.

Bardzo gorąca prośba o to, aby na tę godzinę przyszły wyłącznie osoby, które są związane z Pierwszą Komunią Świętą. W tym roku mamy 70 dzieci, cieszymy się z tego. Jednak, aby umożliwić Rodzicom bycie blisko dzieci pozostałe osoby proszone są o przyjście na Msze Świętą o innej godzinie.

Następna Msza Święta po Komunii Świętej będzie o godz. 11:40.

Jurczyce zapraszają 13 maja (sobota) na piknik połączony z oddawaniem krwi oraz chęcią wstąpienia w szeregi potencjalnych dawców szpiku.

W dniu 13 maja będą utrudnienia w ruchu związane z organizowanym XV Biegiem Skawińskim.

21 maja Strażacy, jak co roku, będą kwestować przed kościołem i będą zbierać ofiary. Polecamy ich Waszym dobrym sercom.

19 maja na ekranach kin można oglądać wyjątkowy film „Teraz i w godzinę śmierci”. To dzieło kinowe, to wielka opowieść o sile modlitwy Różańcowej.

Spowiedź dla Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w piątek o godz. 16:00.